Екологічна освіта

Центр екологічної освіти, який буде забезпечувати просування екологічної освіти, концепція Zero Waste, енерго- та ресурсоефективність тощо – все це сприятиме формуванню екологічної культури серед молоді та мешканців міста. Проєкт здійснюється за підтримки Громадської організації «Зелений центр Метінвенст» та Фонду розвитку Маріуполя, які приділяють значну увагу побудові безпечного середовища в нашому місті.

Концепція Zero Waste office передбачає відмову від будь-якої діяльності, що призводить до появи відходів та сміттяякщо є альтернативні шляхи та можливості цього уникати.  Наприклад, в EduSpace не буде використовуватись одноразовий посуд, буде максимально використовуватись електронний документообіг, а в разі нормативної необхідності друку документів буде використовуватись виключно двосторонній режим друку, будуть вживатися всі можливі заходи для зменьшення кількості сміття, його сортування та переробки.

Під час реконструкції будівлі будуть використовуватися виключно екологічно чисті матеріали та технологіям освітлення, опалення і т.ін.

close

Ваше повідомлення було відправлене.

Ми незабаром зв’яжемося з вами.