Нові освітні програми

В межах проєкту  EduSpace  планується розвиток та імплементація  унікальних освітніх програми магістерського рівня, створених відповідно до сучасних потреб місцевої громади, регіонального ринку праці та суспільних проблем в регіоні. 

Ефективна взаємодія громади з владою є важливим механізмом територіальної реформи та децентралізації влади в України, а  також підвищує роль громади у державному управлінні. Магістерська програма «Управління громадою» розробляється з метою вирішення важливих проблем для регіону. Програма призначена підвищити ефективність органів місцевого самоврядування, вдосконалити комунікаційні навички державних службовців та навички ефективної взаємодії з представниками громади, неурядових організацій тощо. 

Реінтеграція тимчасово окупованих територій Донбасу та неминуча  необхідність з вирішення конфліктів формує попит на фахівців з медіації та управління конфліктами. Ця програма спрямована на підготовку фахівців, які володіють такими професійними компетенція,  як  ідентифікація, дослідження та аналіз конфліктів, вирішення та попередження конфліктів, навички медіації, психології, аналітики тощо.

В цих програмах особлива увага приділятиметься розвитку критичного мислення, навичок спілкування та командної роботи студентів. 

close

Ваше повідомлення було відправлене.

Ми незабаром зв’яжемося з вами.