Студентські послуги

EduSpace — це відкритий простір освіти для студентів та громади з широким спектром послуг. EduSpace розширюватиме освітні пропозиції для студентів та представників місцевої громади, зосередившись на їхньому особистому та професійному розвитку. Центр надаватиме низку удосконалених послуг для студентів на основі сучасних технологій, найкращих практик та ноу-хау, а саме:

SmartLibrary − новітні інформаційно-комунікаційні технології в навчанні; провідні онлайн-каталоги навчальної та періодичної літератури; онлайн портал з акаунтом для кожного відвідувача та доступ до сучасних професійних баз даних та освітніх ресурсів для кожного студента, включаючи людей з особливими потребами.

Центр лідерства та кар’єрного розвитку — унікальна освітня платформа з розвитку нового покоління лідерів у сфері бізнесу, державного управління, неприбуткового та військового секторів шляхом навчання, досліджень та партнерських відносин із визнаними лідерами у своїй галузі. До тренерського складу Центру  долучатимуться фахівці з університетів-партнерів з Італії та Шотландії, які є експертами з розбудови лідерського потенціалу. Спектр тренінгів включатиме: тренінги для студентів-лідерів, лідерство в команді, лідерський емоційний IQ, лідерство в управлінні, управління самоефективністю, самоуправління, а також тренінги, що сприяють розвитку індивідуальних навичок лідерства та керівництва командами, тренінги для студентського самоврядування. 

Англійський клуб — клуб з вивчення англійської мови у неформальній атмосфері під час індивідуальних та групових занять, екскурсій і тематичних вечірок.

Центр «Університет третього віку». Університет третього віку вже активно працює у складі ДонДУУ з 2016 року; його діяльність спрямована на надання освітніх послуг для неформальної освіти громадян віком 55+. На території EduSpace буде відкрито додатковий центр з освітніх послуг для людей похилого віку. Під час створення Центру будуть враховані знадоби людей із особливими потребами, які також зможуть брати участь у навчанні та сприяти їх соціалізаціїЦентр «Університет третього віку» матиме навчальне обладнання для творчої роботи (мистецтво, рукоділля), а також для навчальних курсів з туризму та відпочинку тощо.

Спортивний простір TraineToLead — повноцінний центр гармонійного фізичного і духовного розвитку студентів та викладачів, для тих, хто бажає покращити фізичне та емоційне здоров’я. Центр TraineToLead буде ергономічно вбудований в EduSpace та оснащений сучасними тренажерами та спортивним обладнанням для навчання студентів усіх вікових груп та викладачів. Пропонуватимуться секції єдиноборств, фітнесу та йоги та інші.

Творча студія для студентського клубу — мультимедійне обладнання, мобільні столи та прикладні інструменти для підготовки та проведення тематичних творчих заходів. Творча студія — це два сусідніх простори, один з яких матиме невелику сцену зі звуком, мультимедійним обладнанням та 50 мобільними місцями, другий – призначений для організації технічної та управлінської роботи студії. Матеріально-технічна база включатиме: звукову та мультимедійну апаратуру, ноутбуки, фото-відео обладнання, хромо-ключ, фліпчарти, меблі тощо.

close

Ваше повідомлення було відправлене.

Ми незабаром зв’яжемося з вами.